Kayseri Duşakabin

Kayseri’de binlerce evde Orkabin duşakabin sistemleri kullanılıyor. Ücretsiz keşif ve montaj fırsatıyla tamamen banyonuza özel ölçülerde duşakabin yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçin! 

Kayseride Banyonuza özel ölçülerde üretilen benzersiz lüks duşakabin modelleri!

Uygun fiyatlarla banyo keyfi.

Kayseride Banyonuza özel üretilen kompakt duşakabin sistemleri!

Saunalı Duşakabinlerle banyo keyfinin ötesinde.

Yaptığımız uygulamaları ve montaj çalışmalarını şimdi inceleyin! Orkabin’li banyoların nasıl güzel göründüğüne yakından bakın!

lighting-free-img.png

Özel Çözümler

Çok sevdiğiniz eviniz için özel bir şeyler mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Hayalinizdeki banyo deneyimi Orkabin’de!

fan-free-img.png

Gelişmiş Teknoloji

İhtiyaçlarınızı Dünya standartlarında teknolojimizle karşılıyoruz!

Orkabin-Duşakabin-Ozel-Fiyatlar-Icon (1)

Özel Fiyatlar

Sunduğumuz hizmetler, benzersiz ürünlerimiz ve gelişmiş garanti hizmetizle en iyi fiyat performans oranını sunuyoruz!

Orkabin-Duşakabin-Ücretsiz-Keşif-Hizmeti (1)

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Ücretsiz keşif hizmetimizle ayağınıza kadar gelip ölçülerinizi doğru şekilde alıyor, banyonuz için en iyi çözümleri size sunuyoruz. 

Orkabin-Duşakabin-Ücretsiz-Montaj (2)

Ücretsiz Montaj

Teknik ekibimiz tüm kurulum işlemlerini en kaliteli malzemeleri kullanarak ücretsiz şekilde tamamlar!

Orkabin-Duşakabin-Garanti-Hizmeti (1)

Gelişmiş Garanti

Standart hizmetleri unutun. Orkabin satış sonrasında da gelişmiş garanti hizmetiyle olası problemlere karşı hep yanınızda!

Müşterilerimiz Neler Söylüyor?

Yeni satın aldığımız evimizin banyo tavan ve duşakabinini değiştirerek banyomuza fayanslarımızla uyumlu harika bir görünüm oluşturdular. Eski mika oval küvet yerine önerdikleri uzun jakuzili küvetle banyo keyfimizi artırdılar!
Aytekin Aygün
Kayseri
Geçen hafta dusakabin yaptirmistim. Sonrasında bir sızıntı oldu. Firmayı aradım, hemen geldiler ve sorunu giderdiler. Hizmetlerinden çok memnun kaldım, ürünleri garantili.
Gürkan Çapar
Ankara
20 dairelik yeni apartmanımızın bütün banyolarının duşa kabini ve asma tavanlarını Orka zamanında ve mükemmel derecede kusursuz olarak yapıp teslim etti. Profosyonel ve ailenizden biriymiş gibi hissettiren ekipleri ile kusursuz bir iş çıkardılar.
Egemen Özmen
Ankara

Kayseri Duşakabinler

Kayseri'de Duşakabin modelleriyle ilgili merak ettikleriniz ve yanıtları burada.

Müşterilerimize Lüks ve Bella(Ekonomik) seri olmak üzere iki temel seride duşakabin modelleri sunmaktayız. Lüks seri kabinlerimiz 5 mm temperli camlarla üretilirken, Bella (Ekonomik) seri kabinlerimiz plexi (plastik) veya mika olarak bilinen camlarla üretilmektedir. Lüks ve Bella serilerimiz kendi arasında uygulama şekline göre kabin üzeri, zemin üzeri ve küvetli olmak üzere üç gruba, ölçü ve alanlara göreyse dikdörtgen, kare, oval, iki duvar arası şeklinde gruplara ayrılmıştır. Dünya standartlarında hazırlanan ve standart ölçülerle üretilen bu seriler dışında özel ölçü ve istekleriniz doğrultusunda konsept duş kabin çalışmaları da yapmaktayız. Bu tarz konsept duş kabin istekleriniz için bizimle iletişime geçerek deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz!

Fiyatlarımızı herhangi bir yerle karşılaştırıeken duşakabin fiyatlarının uygulama şekillerine (zemin üzeri, tekne üzeri, kabin üzeri), cam şekillerine (temperli, 5 mm, plexi) malzeme kalitesine (çin malı kalitesiz kabinler) ve montaj ücretlerine göre değişebildiğini unutmayın.

Montaj öncesinde keşif ekibimiz ücretsiz keşif hizmetimizle banyonuzu keşfetmekte size uygun duşakabin modellerini beğeninize sunmaktadır.  Bu arada fiyatlarımızın tamamına montaj ücretimiz ve montaj ekibimizin kullanacağı malzemelerin ücretleri de dahildir. Yani duşakabin montajı sırasında keşif ekibimizin sizlere sitemiz üzerinden verdiği fiyatlar dışında hiç bir ekstra maliyet ortaya çıkmamaktadır! 

Duşakabinlerimizi zeminler üzerine, küvet üzerine veya tekne üzerine uygulayabilmekteyiz. Yeni bir duşakabin satın alırken arzu ettiğiniz uygulama şeklini dilerseniz kendiniz seçebilirsiniz, dilerseniz bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanıp deneyimli ekibimizin tavsiyelerine de kulak verebilirsiniz! 

İsteklerinize göre duşakabin uygulamalarımız mevcut tekne veya küvetleriniz üzerine de yapılabilmektedir. Bunun için keşif ekibimizin ölçü alması ve size özel şablon çıkartması gerekmektedir. 

Duşakabinlerimizde 5 mm temperli camlar veya polisten camlar kullanılmaktadır. 
Uzun süreli kullanımlar için önerdiğimiz temperli camlar camın ısıtılıp tekrar soğutulması esasına dayanan temperleme denilen işlemle üretilmektedir. Normal camlara göre 5 kat daha fazla dayanıklı olan bu camlar olası kırılma durumlarında da çevreye verilebilecek zararı minimuma indirmektedir. 
*Duşakabin uygulamalarımızda 120 lira farkla desenli cam, 200 lira farkla füme cam seçimi yapabilirsiniz.  

Duşakabin ölçülerinde Dünya standartları mevcuttur ve Dünya üzerinde hemen hemen tüm duşakabinler bu standartlarda üretilmektedir. Üretimlerimizi bu standartlarda yapıyoruz, bunun dışında isteklerinize göre özel alan ve ölçüler için de deneyimli ekibimizle çözüm üretebilmekte ve talpelerinizi karşılayabilmekteyiz. 

Kayserinin tüm ilçelerinde sizlere duşakabin hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz keşif hizmetimiz merkez ilçelerimizde hızlı şekilde verilirken merkeze uzak ilçelerde o ilçeye olan işlerimizle birlikte verilebilmektedir. Montaj hizmetimiz daima ücretsizdir. Melikgazi, Kocasinan, Talas, gibi ilçelerde ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız, Develi
Yahyalı, Bünyan, İncesu, Pınarbaşı, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar
Sarız, Akkışla, Felahiye, Özvatan gibi ilçelerde de kayseri duşakabin hizmetlerimizi sunuyoruz.

Sohbete Başla
Orkabin
👋 Merhaba,
Kayseri Duşakabin ile ilgili bilgi almak ister misiniz?