Kayseri Duşakabin Modelleri

Kayseri Duşakabin

Uzun uzun geçirilen duş zamanlarında daha fazla keyif almak istemek en doğal hakkınız! Etrafa sıçradı mı, zemin sabun ve su lekesi oldu, ıslak ayakla basınca düşer kayar mıyım diye korkarak ve düşünerek duş almak işkenceden başka nedir ki?

İşte bizim işimiz de burada başlıyor! Duşakabin; duş esnasında etrafa sıçrayan sulardan zemin yüzeyini koruyan, kompakt kabini sayesinde banyoda geçirilen zamanın kalitesini artıran ve estetik görünüm kazandıran oldukça kullanışlı, şık bir uygulama olmasıyla sizlerin beğenisine sunuluyor.

Kayseri Duşakabin Modelleri

Kayseri Duşakabin Modelleri

Duşakabin modellerimiz tekneli ve teknesiz olmak üzere tercihinize uygun şekilde sunulmaktadır.

Kayseri Duşakabin olarak sunmaktan gurur duyduğumuz duşakabin modellerimiz Lüks ve bella olmak üzere iki farklı şekilde sizlerin tercihine, bütçesine uygun olarak sunulmaktadır. Bella ekonomik olarak sunulan duşakabin modellerimiz plastik yahut mika camlar kullanılarak özenle sizler için yapılmaktadır. Lüks serimizde ise 5 mm temperli camlar kullanılarak daha sağlam ve şık bir görüntüye ulaşmanızda köprü görevi görüyoruz.

Kayseri Duşakabin Uygulama Alanları

Kayseri Duşakabin Modellerimiz; Uygulama Şekline Göre:

  • Kabin Üzeri
  • Zemin Üzeri
  • Küvetli

olmak üzere 3 farklı gruba ayrılır. Tekneli ve teknesiz olarak ihtiyaca ve isteğe uygun şekilde bireysel tercihinize göre sıradışı bir görünüm yaratmanızda etkisi olacak Kayseri Duşakabin uygulama şekillerimizi bizimle iletişime geçerek daha detaylı öğrenebilirsiniz.

Kayseri Duşakabin Ölçüleri

Kayseri Duşakabin Modellerimiz; Ölçü ve Alanlarına Göre;

  • Dikdörtgen
  • Kare
  • Oval
  • İki Duvar Arası

şeklinde dört  farklı tarz ve ölçülerde geleneksel duşakabin modellerinden farklı olarak farklı bir duşakabin görünümüne sahip olabilirsiniz. Tekneli ve teknesiz şekilde ihtiyacınıza ve isteğinize uygun şekilde standart ölçülerde imal edilen serilerimizde dilerseniz özel ölçü ve yaratıcı konsept duşakabin modeleri de uygulamaktayız. Sıradışı bir konsept için bizimle iletişime geçip Kayseri Duşakabin avantajlarından yararlanabilirsiniz!

Kayseri Duşakabin Modelleri

Kayseri Duşakabin Modellerimiz

Temperli Cam Lüks Duşakabinler

Bella, Mika Duş Kabinleri

Kompakt Sistem Duşakabinler

Saunalı Duşakabinler

olmak üzere tekneli ve teknesiz olarak ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda farklı tercihlere seslenebilecek başarıları çözümler sunmaktan onur duyuyoruz.

Kayseri Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modellerimize Bakınmak İster Misiniz?

Kayseri Duşakabin Fiyatları

Duşakabin fiyatlarımız seçilen modelin şekline, özelliğine, duşakabinin uygulama şekline, cam şekline, malın kalitesine göre değişkenlik göstermekle birlikte, piyasadaki benzer firmalarla kıyaslandığında kalitesi ve özeniyle bir adım öne çıkmaktadır. Reklamlarla beğeninize sunulmaya çalışılan duşakabinlerin yerini kalitemizle doldurmak için buradayız. Fiyat kıyaslaması yapmadan önce mutlaka çalışmalarımızı görün isteriz.

Ücretsiz keşif imkanı sunduğumuz Kayseri duşakabin hizmetlerimizle banyonuzu birlikte keşfedip ihtiyaca en uygun, alana en çok yakışacak modelin seçiminde sizlerle fikir alışverişi yapabiliyoruz. Duşakabin modellerimizi sıralayıp tercihinize sunuyoruz. Duşakabin fiyatlarımıza montaj ekibimizin kullanacağı alet ve edevatlar ve montaj ücreti de dahil olduğu için Kayseri Duşakabin ailesi olarak ek olarak bir masraf ya da ek ücretin çıkmayacağını garanti ederiz!

Kayseri Duşakabin Camları

Cam kalitesinin duşakabinin ömrünü belirlediğini biliyor muydunuz? Duşakabinlerimizde 5 mm temperli camlar veya polisten camlar kullanılmaktadır. 
Uzun süreli kullanımlar için önerdiğimiz temperli camlar camın ısıtılıp tekrar soğutulması esasına dayanan temperleme denilen işlemle üretilmektedir. Normal camlara göre 5 kat daha fazla dayanıklı olan bu camlar olası kırılma durumlarında da çevreye verilebilecek zararı minimuma indirmektedir. Mika camlara nispeten oldukça dayanıklı olan temperli camlar bir defa duyacağınız cam balkon ihtiyacınıza en uzun vadeli cevap verecek model olarak karşımıza çıkmaktadır.


Kayseri Duşakabin imkanları sunan Orkabin olarak  sizlere kaliteli hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz!

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin…

Kayseri Duşakabin

Kayseri’de binlerce evde Orkabin duşakabin sistemleri kullanılıyor. Ücretsiz keşif ve montaj fırsatıyla tamamen banyonuza özel ölçülerde duşakabin yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçin! 

Kayseride Banyonuza özel ölçülerde üretilen benzersiz lüks duşakabin modelleri!

Uygun fiyatlarla banyo keyfi.

Kayseride Banyonuza özel üretilen kompakt duşakabin sistemleri!

Saunalı Duşakabinlerle banyo keyfinin ötesinde.

Yaptığımız uygulamaları ve montaj çalışmalarını şimdi inceleyin! Orkabin’li banyoların nasıl güzel göründüğüne yakından bakın!

lighting-free-img.png

Özel Çözümler

Çok sevdiğiniz eviniz için özel bir şeyler mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Hayalinizdeki banyo deneyimi Orkabin’de!

fan-free-img.png

Gelişmiş Teknoloji

İhtiyaçlarınızı Dünya standartlarında teknolojimizle karşılıyoruz!

Orkabin-Duşakabin-Ozel-Fiyatlar-Icon (1)

Özel Fiyatlar

Sunduğumuz hizmetler, benzersiz ürünlerimiz ve gelişmiş garanti hizmetizle en iyi fiyat performans oranını sunuyoruz!

Orkabin-Duşakabin-Ücretsiz-Keşif-Hizmeti (1)

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Ücretsiz keşif hizmetimizle ayağınıza kadar gelip ölçülerinizi doğru şekilde alıyor, banyonuz için en iyi çözümleri size sunuyoruz. 

Orkabin-Duşakabin-Ücretsiz-Montaj (2)

Ücretsiz Montaj

Teknik ekibimiz tüm kurulum işlemlerini en kaliteli malzemeleri kullanarak ücretsiz şekilde tamamlar!

Orkabin-Duşakabin-Garanti-Hizmeti (1)

Gelişmiş Garanti

Standart hizmetleri unutun. Orkabin satış sonrasında da gelişmiş garanti hizmetiyle olası problemlere karşı hep yanınızda!

Müşterilerimiz Neler Söylüyor?

Yeni satın aldığımız evimizin banyo tavan ve duşakabinini değiştirerek banyomuza fayanslarımızla uyumlu harika bir görünüm oluşturdular. Eski mika oval küvet yerine önerdikleri uzun jakuzili küvetle banyo keyfimizi artırdılar!
Aytekin Aygün
Kayseri
Geçen hafta dusakabin yaptirmistim. Sonrasında bir sızıntı oldu. Firmayı aradım, hemen geldiler ve sorunu giderdiler. Hizmetlerinden çok memnun kaldım, ürünleri garantili.
Gürkan Çapar
Ankara
20 dairelik yeni apartmanımızın bütün banyolarının duşa kabini ve asma tavanlarını Orka zamanında ve mükemmel derecede kusursuz olarak yapıp teslim etti. Profosyonel ve ailenizden biriymiş gibi hissettiren ekipleri ile kusursuz bir iş çıkardılar.
Egemen Özmen
Ankara

Kayseri Duşakabinler

Kayseri'de Duşakabin modelleriyle ilgili merak ettikleriniz ve yanıtları burada.

Müşterilerimize Lüks ve Bella(Ekonomik) seri olmak üzere iki temel seride duşakabin modelleri sunmaktayız. Lüks seri kabinlerimiz 5 mm temperli camlarla üretilirken, Bella (Ekonomik) seri kabinlerimiz plexi (plastik) veya mika olarak bilinen camlarla üretilmektedir. Lüks ve Bella serilerimiz kendi arasında uygulama şekline göre kabin üzeri, zemin üzeri ve küvetli olmak üzere üç gruba, ölçü ve alanlara göreyse dikdörtgen, kare, oval, iki duvar arası şeklinde gruplara ayrılmıştır. Dünya standartlarında hazırlanan ve standart ölçülerle üretilen bu seriler dışında özel ölçü ve istekleriniz doğrultusunda konsept duş kabin çalışmaları da yapmaktayız. Bu tarz konsept duş kabin istekleriniz için bizimle iletişime geçerek deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz!

Fiyatlarımızı herhangi bir yerle karşılaştırıeken duşakabin fiyatlarının uygulama şekillerine (zemin üzeri, tekne üzeri, kabin üzeri), cam şekillerine (temperli, 5 mm, plexi) malzeme kalitesine (çin malı kalitesiz kabinler) ve montaj ücretlerine göre değişebildiğini unutmayın.

Montaj öncesinde keşif ekibimiz ücretsiz keşif hizmetimizle banyonuzu keşfetmekte size uygun duşakabin modellerini beğeninize sunmaktadır.  Bu arada fiyatlarımızın tamamına montaj ücretimiz ve montaj ekibimizin kullanacağı malzemelerin ücretleri de dahildir. Yani duşakabin montajı sırasında keşif ekibimizin sizlere sitemiz üzerinden verdiği fiyatlar dışında hiç bir ekstra maliyet ortaya çıkmamaktadır! 

Duşakabinlerimizi zeminler üzerine, küvet üzerine veya tekne üzerine uygulayabilmekteyiz. Yeni bir duşakabin satın alırken arzu ettiğiniz uygulama şeklini dilerseniz kendiniz seçebilirsiniz, dilerseniz bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanıp deneyimli ekibimizin tavsiyelerine de kulak verebilirsiniz! 

İsteklerinize göre duşakabin uygulamalarımız mevcut tekne veya küvetleriniz üzerine de yapılabilmektedir. Bunun için keşif ekibimizin ölçü alması ve size özel şablon çıkartması gerekmektedir. 

Duşakabinlerimizde 5 mm temperli camlar veya polisten camlar kullanılmaktadır. 
Uzun süreli kullanımlar için önerdiğimiz temperli camlar camın ısıtılıp tekrar soğutulması esasına dayanan temperleme denilen işlemle üretilmektedir. Normal camlara göre 5 kat daha fazla dayanıklı olan bu camlar olası kırılma durumlarında da çevreye verilebilecek zararı minimuma indirmektedir. 
*Duşakabin uygulamalarımızda 120 lira farkla desenli cam, 200 lira farkla füme cam seçimi yapabilirsiniz.  

Duşakabin ölçülerinde Dünya standartları mevcuttur ve Dünya üzerinde hemen hemen tüm duşakabinler bu standartlarda üretilmektedir. Üretimlerimizi bu standartlarda yapıyoruz, bunun dışında isteklerinize göre özel alan ve ölçüler için de deneyimli ekibimizle çözüm üretebilmekte ve talpelerinizi karşılayabilmekteyiz. 

Kayserinin tüm ilçelerinde sizlere duşakabin hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz keşif hizmetimiz merkez ilçelerimizde hızlı şekilde verilirken merkeze uzak ilçelerde o ilçeye olan işlerimizle birlikte verilebilmektedir. Montaj hizmetimiz daima ücretsizdir. Melikgazi, Kocasinan, Talas, gibi ilçelerde ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız, Develi
Yahyalı, Bünyan, İncesu, Pınarbaşı, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar
Sarız, Akkışla, Felahiye, Özvatan gibi ilçelerde de kayseri duşakabin hizmetlerimizi sunuyoruz.

Scroll to Top
Sohbete Başla
Orkabin
👋 Merhaba,
Kayseri Duşakabin ile ilgili bilgi almak ister misiniz?