Orkabin'li Banyolar

Banyonuz için doğru seçim!

orkabin-dusakabin-logo

Ankara & Kayseri’de yaptığımız montaj çalışmalarımıza yakından bakın.
Şimdi konuşma sırası işlerimizde. 

Tek Kanatlı Menteşeli Duşakabin

Ankara’da müşterimizin istediği ölçülerde özel olarak hazırladığımız ve montajını gerçekleştirdiğimiz panel duşakabin. Banyonuzun ihtiyacına özel sunduğumuz çözümlerle sizlere en iyi banyo deneyimini sunuyoruz. Banyonuz için doğru seçim Orkabin duşakabin! 

Düz Panel Menteşeli Duşakabin

Ankara’da müşterimizin istediği ölçülerde özel olarak hazırladığımız ve montajını gerçekleştirdiğimiz düz panel menteşeli duşakabin. Banyonuzun ihtiyacına özel sunduğumuz çözümlerle sizlere en iyi banyo deneyimini sunuyoruz. Banyonuz için doğru seçim Orkabin duşakabin! 

Seperatör Lüks Duşakabin

Ankara’da müşterimizin alanına özel ölçülerde hazırladığımız ve zemin üzerine uygulamayla montajını gerçekleştirdiğimiz benzersiz görünümüyle seperatör lüks duşakabin. Banyonuzun ihtiyacına özel sunduğumuz çözümlerle sizlere en iyi banyo deneyimini sunuyoruz. Banyonuz için doğru seçim Orkabin duşakabin! 

İki Duvar Arası 1 Sabit 1 Kayar Beyaz Profilli Duşakabin

Ankara’da müşterimizin dilediği şekilde temperli camımızla birlikte zemin üzerine montajını gerçekleştirdiğimiz şeritler ve beyaz renk profiliyle özel bir görünüm alan iki duvar arası lüks duşakabin! 

Kare 1 Sabit 1 Kayar Parçalı Siyah Profilli Duşakabin

Ankara’da müşterimizin dilediği şekilde parçalı temperli camımızla birlikte tekne üzerine montajını gerçekleştirdiğimiz, siyah parçalı profiliyle benzersiz bir görünüm kazanan kare lüks duşakabin! 

Livorno 1 Sabit 1 Kayar Lüks Duşakabin

Ankara’da müşterimizin dilediği şekilde temperli camımızla birlikte zemin üzerine montajını gerçekleştirdiğimiz, özel profiliyle benzersiz bir görünüm kazanan kare lüks duşakabin! 

Altın Sarısı Profilli Oval Lüks Duşakabin

Ankara’da müşterimizin dilediği şekilde temperli camımızla birlikte zemin üzerine montajını gerçekleştirdiğimiz, özel altın sarısı renkli profiliyle benzersiz bir görünüm kazanan oval lüks duşakabin! 

Beyaz Profilli Kare Lüks Duşakabin

Ankara’da müşterimizin dilediği şekilde temperli camımızla birlikte tekne üzerine montajını gerçekleştirdiğimiz, özel beyaz renkli profiliyle benzersiz bir görünüm kazandırdığımız küçük alanında benzersiz bir deneyim sunan lare lüks duşakabin! 

Jakuzi

Ankara’da müşterimizin dilediği şekilde zemin üzerine montajını gerçekleştirdiğimiz, harika Jakuzi. Düğmesine bastığınız anda banyo deneyiminiz bambaşka bir boyuta geçecek!

2 Sabit 2 Kayar Lüks Duşakabin

Ankara’da müşterimizin dilediği şekilde temperli camımızla birlikte zemin üzerine montajını gerçekleştirdiğimiz, iki duvar arası lüks duşakabin.

1 Sabit 1 Kayar Lüks Duşakabin

Ankara’da müşterimizin dilediği şekilde temperli camımızla birlikte zemin üzerine montajını gerçekleştirdiğimiz, buzlu camlarıyla özel bir görünüme kavuşan iki duvar arası lüks duşakabin.

Oval Buzlu Camlı Lüks Duşakabin

Ankara’da müşterimizin dilediği şekilde temperli camımızla birlikte zemin üzerine montajını gerçekleştirdiğimiz, buzlu camlarıyla birlikte harika bir görünüme kavuşan, beyaz renk profiliyle banyo görünümünü tamamlayan temperli camlı lüks duşakabin.

Akordiyon 2 Duvar Arası Lüks Duşakabin

Ankara’da müşterimizin dilediği şekilde temperli camımızla birlikte zemin üzerine montajını gerçekleştirdiğimiz, akordiyon sistemle açılan camlarının tamamı buzlu iki duvar arası lüks duşakabin. 

Kare Buzlu Camlı Süper Lüks Duşakabin

Ankara’da müşterimizin dilediği şekilde buzladığımız temperli camımızla birlikte mermer özel zemin üzerine montajını gerçekleştirdiğimiz, kare süper lüks duşakabin.

Oval Aynalı Camlı Lüks Duşakabin

Ankara’da müşterimizin dilediği şekilde aynalıtemperli camımızla birlikte tekne üzerine montajını gerçekleştirdiğimiz, oval özel renk profiliyle lüks duşakabin.
Scroll to Top
Sohbete Başla
Orkabin
👋 Merhaba,
Orkabin’li Banyolar ile ilgili bilgi almak ister misiniz?