Kayseri Duşakabin Modelleri

Banyonuz için doğru seçim!

orkabin-dusakabin-logo

Cam renkleri, desenleri, profil renkleri ve aksesuar çeşitlerimizle Kayseri Fabrikamızda yer alan Showroom’da uygulamasını gerçekleştirdiğimiz duşakabin modellerimizi bu sayfada inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman Fabrikamıza gelerek gözlerinizle canlı canlı görebilir, tüm fonksiyonlarını inceleyebilirsiniz. 

Kapalı Sistem Süper Lüks Duş Kabini

Siyah renk camıyla birlikte zemin üzerine uygulamasını gerçekleştirdiğimiz bu şık duşakabin banyonuza çok yakışacak! 

Desenli Camlı Lüks Tekneli Kare Duşakabin

Siyah renk profili ve özenle desenlenmiş camıyla birlikte tekne üzerine uygulamasını gerçekleştirdiğimiz bu şık duşakabin banyonuza çok yakışacak! 

Füme Camlı Oval Lüks Duşakabin

Füme renkli camıyla birlikte tekne üzerine uygulamasını gerçekleştirdiğimiz oval siyah renk profilli bu şık duşakabin banyonuza çok yakışacak! 

Oval Altın Sarı Profilli Lüks Duşakabin

Altın renkli özel profiliyle birlikte tekne üzerine uygulamasını gerçekleştirdiğimiz bu şık duşakabin banyonuza çok yakışacak! 

İki Duvar Arası Lüks Duş Kabinleri

Standart profillerle zemin üzerine uygulamasını gerçekleştirdiğimiz 1 sabit 1 kayar bu lük duşakabinler banyonuza çok yakışacak. Desenli veya desensiz tamamen sizin tercihlerinizle sizin banyonuza özel üretim Orkabin’de!

Bronz Renk Profilli Lüks Kare Duşakabin

Bronz renkli özel profiliyle tekne üzerine uygulamasını gerçekleştirdiğimiz karartılmış özel camıyla kare lüks duşakabin. Banyonuza çok yakışacak!

2 Sabit 2 Kayar Lüks Duşakabin

Alüminyum renkli parlak profiliyle 2 duvar arasına uygulamasını gerçekleştirdiğimiz kumlanmış özel camıyla 2 sabit 2 kayar lüks duşakabin. Özel kulpları banyonuza çok yakışacak!

Oval Küvetli Bella Ekonomik Duşakabin

Alüminyum renkli parlak profiliyle oval küvet üzerine uygulamasını gerçekleştirdiğimiz pleksi camıyla Bella Seri duşakabin. Banyonuza iyi gelecek!

Menteşeli Kapalı Sistem Duş Kabini

Alüminyum renkli parlak profiliyle zemin üzerine uygulamasını gerçekleştirdiğimiz temperli camıyla Kapalı Sistem duşakabin. Benzersiz tasarımıyla banyonuzu özel kılacak!

Bella Oval Tekneli Duşakabin

Beyaz renkli parlak profiliyle tekne üzerine uygulamasını gerçekleştirdiğimiz pleksi Bella  duşakabin. Banyonuza çok yakışacak!

1 Sabit 1 Kayar Lüks Duşakabin

Füme renkli camı, bronz renkli alüminyum profili ve tekne üzerine uygulamasıyla 2 duvar arasında oldukça şık görünen Lüks Duşakabin banyonuza çok yakışacak.

Küvetli Bella Duşakabin

2 duvar arasına küvetle uygulamasını gerçekleştirdiğimiz beyaz renk profilli pleksi Bella duşakabin.

Tekneli Oval Lüks Duşakabin

Tekne üzerine uygulamasını gerçekleştirdiğimiz alüminyum profili, temperli ve kumlanmış camıyla çok şık duran asimetrik oval lüks duşakabin. Banyonuza çok yakışacak!

Tekli Yan Paneller

Özel kesimleri, cam renkleri ve desenleriyle banyonuza renk katacak temperli cam Tek Panel modelleri.

Oturaklı Abdest Alma Yerli Tekne

İhtiyaçlarınıza özel benzersiz çözümler sunuyoruz. Modellerimizi yakından incelemek için Showroom’umuza hepinizi bekliyoruz.

Müşterilerimiz Neler Söylüyor?

Evimizin banyo tavan sistemi ve duşakabinini değiştirerek banyomuza fayanslarımızla uyumlu harika bir görünüm oluşturdular. Eski mika oval küvet yerine önerdikleri uzun jakuzili küvetle banyo keyfimizi artırdılar!
Aytekin Aygün
Kayseri
Geçen hafta dusakabin yaptirmistim. Sonrasında bir sızıntı oldu dusakabinde. Firmayı aradım, hemen geldiler ve sorunu giderdiler. Hizmetlerinden çok memnun kaldım, ürünleri garantili.
Gürkan Çapar
Ankara
20 dairelik yeni apartmanımızın bütün banyolarının duşa kabini ve asma tavanlarını Orka zamanında ve mükemmel derecede kusursuz olarak yapıp teslim etti. Profosyonel ve ailenizden biriymiş gibi hissettiren ekipleri ile kusursuz bir iş çıkardılar.
Egemen Özmen
Ankara

Banyonuz için doğru seçim Orkabin Duşakabin!

Kayseri

Scroll to Top
Sohbete Başla
Orkabin
👋 Merhaba,
Kayseri Showroom ile ilgili bilgi almak ister misiniz?